B Homestay Deluxe 01

  • Wi-Fi στα δωμάτια
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Τοξοβολία
  • Αίθουσα περιποίησης

Το ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 Πόλη Χο Τσι Μινχ απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το Ραφείο Phan's και προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς, καθώς και αυτοκίνητα προς ενοικίαση. Εκλεκτή του τοποθεσία παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Πλατεία Saigon που είναι σε απόσταση 650 μέτρων.

Υπάρχουν 8 δωμάτια που περιλαμβάνουν μπαλκόνι και μικρή κουζίνα. Διαθέτουν ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, καθώς και πρέσα παντελονιών, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με μίνι μπαρ-ψυγείο, γραφείο εργασίας. Για την άνεσή σας, θα βρείτε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 προσφέρει δωμάτια με θέα στον κήπο.

Στο κατάλυμα μπορείτε να κάνετε διάφορες περιποιήσεις που περιλαμβάνουν περιτυλίξεις σώματος, απολέπιση σώματος και πεντικιούρ. Το B Homestay Deluxe 01 μπορεί να οργανώσει για τους πελάτες διάφορες δραστηριότητες που περιλαμβάνουν τέννις επί χόρτου και μπάντμιντον.

Οι πελάτες μπορούν να δοκιμάσουν βιετναμέζικη κουζίνα στο Royal Saigon Restaurant, το οποίο βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με αυτοκίνητο.

Το Μουσείο της Πόλης Χο Τσι Μινχ βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. και 23/9 Park 8 λεπτά με τα πόδια από το aparthotel. Οι τουρίστες με οικογένειες θα απολαύσουν τον Βοτανικό και Ζωολογικό Κήπο της Σαϊγκόν, που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Η Όπερα απέχει σε απόσταση 1,1 χλμ., ενώ ο σταθμός τρένων Hoa Hung απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το B Homestay Deluxe 01. Η στάση λεωφορείων Benh Vien Da Khoa Sai Gon βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near B Homestay Deluxe 01 Πόλη Χο Τσι Μινχ
Can Ho Dich Vu Mth
Τιμή μόνο για κινητά

Can Ho Dich Vu Mth

60 μ από το κατάλυμα
USD 26 USD 23
ανά νύχτα
Modern Calmette Home - Central Hcmc Comfort & Convenience
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Calmette Home - Central Hcmc Comfort & Convenience

123 μ από το κατάλυμα
USD 32 USD 29
ανά νύχτα
Igo Apart Hotel 3
Τιμή μόνο για κινητά

Igo Apart Hotel 3

8.3
Πολύ καλό 188 σχόλια
199 μ από το κατάλυμα
USD 27 USD 24
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Τένις επί χόρτου
    • Μπάντμιντον
    • Τοξοβολία
    • Μαθήματα αεροβικής

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Υπηρεσίες κομμωτή/τριας
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
    • Υπηρεσία δωματίου
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Ποτό καλωσορίσματος
    • Happy hour

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Δείπνο
    • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

    Αναψυχή

    • Ζωντανή ψυχαγωγία
    • Πεντικιούρ
    • Μανικιούρ
    • Αποτρίχωση
    • Απολέπιση σώματος
    • Περιποίηση προσώπου
    • Αίθουσα περιποίησης
    • Περιτυλίξεις σώματος
    • Υπηρεσίες μακιγιάζ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Καφετέρια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:00
    Check-out: από 12:00 έως 14:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποιο αεροδρόμιο βρίσκεται κοντά σε τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01;
      Το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 αεροδρόμιο είναι το ΔιεθΝές Tan Son Nhat που απέχει 5 χλμ. ή περίπου 15 λεπτά οδικώς.
    • 🔤
      Ποιες γλώσσες μιλάει το προσωπικό του τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01;
      Το προσωπικό του τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 μιλάει ισπανικά, κινέζικα, βιετναμέζικα και αγγλικά.
    • Τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 προσφέρει υπηρεσίες ενοικίασης οχημάτων;
      Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 μπορούν να νοικιάσουν αυτοκίνητα.
    • Υπάρχει γραφείο στα δωμάτια του τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01;
      Μερικά δωμάτια του τo ξενοδοχείο B Homestay Deluxe 01 έχουν γραφείο εργασίας.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    B Homestay Deluxe 01 Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο